Administrasjon

Mona Hemma

Økonomiansvarlig
Tlf:
934 08 037
mona.hemma@nordlo.com

Rune Johannessen

Daglig leder
Tlf:
930 19 304
rune.johannessen@nordlo.com

Salg

Per Kristian Berntsen

Salg
Tlf:
908 41 263
per.berntsen@nordlo.com

Anneli Waleniussen

Salg
Tlf:
+47 458 60 261‬
anneli.waleniussen@nordlo.com

Konsulenter

Anders Lindh

Konsulent
Tlf:
anders.lindh@nordlo.com

Rune Fimreite

Konsulent
Tlf:
Rune.Fimreite@nordlo.com

Lasse Martinsen

Prosjektleder og Managementkonsulent
Tlf:
lasse.martinsen@nordlo.com

Svein Olav Lybekk

Konsulent
Tlf:
svein.lybekk@nordlo.com

Simen P. Jacobsen

Konsulent
Tlf:
simen.petteroe@nordlo.com

Jens Noteng

Konsulent
Tlf:
jens.noteng@nordlo.com

Jens Christian Gullberg

Konsulent
Tlf:
jens.gullberg@nordlo.com

Henrik Vollengen

Konsulent
Tlf:
henrik.vollengen@nordlo.com

Espen T Wallin

Konsulent
Tlf:
espen.wallin@nordlo.com

Daniel Ryen

Konsulent
Tlf:
daniel.ryen@nordlo.com

Andrè Sandvik

Konsulent
Tlf:
andre.sandvik@nordlo.com

Support

Steinar Martinsen

Konsulent
Tlf:
steinar.martinsen@nordlo.com

Bjørn Morten Gjellebæk

Konsulent
Tlf:
bjorn.gjellebaek@nordlo.com

Even Snekkenes

Konsulent
Tlf:
even.snekkenes@nordlo.com

Henning Bødtker-Lund

Konsulent
Tlf:
Henning.Bodtker-Lund@nordlo.com

Kjell Aage Johansen

Konsulent
Tlf:
kjell.johansen@nordlo.com

Kontaktskjema

Vi hjelper deg med alt innen drift, oppsett og support av IT-systemer, integrasjoner og sikkerhet. Kontakt oss i dag, så hjelper vi deg.

Tusen takk! Vi har mottatt din henvendelse.
Hoppsann! Her skjedde det noe feil.